My Live Chat (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: Email
cs: E-mail

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Blocks
cs: Bloky

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Structure
cs: Struktura
