My Live Chat (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Email
da: E-mail

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Blocks
da: Blokke

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Structure
da: Struktur
