My Live Chat (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Structure
eo: Strukturo
