My Live Chat (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: Structure
fi: Rakenne
