My Live Chat (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Password
hr: Lozinka

en: Email
hr: E-pošta

en: Last Name
hr: Prezime

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Structure
hr: Struktura
