My Live Chat (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Password
is: Lykilorð

en: Email
is: Netfang

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Blocks
is: Blokkir

en: Structure
is: Uppbygging
