My Live Chat (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Email
it: E-mail

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Blocks
it: Blocchi

en: Not configured
it: Non configurato

en: Display Type
it: Tipo di visualizzazione

en: Structure
it: Struttura
