My Live Chat (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Blocks
nl: Blokken

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Structure
nl: Structuur
