My Live Chat (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Blocks
oc: Blòts

en: Structure
oc: Estructura
