My Live Chat (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Blocks
pl: Bloki

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Structure
pl: Struktura
