My Live Chat (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: Email
sk: E-mail

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Blocks
sk: Bloky

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Structure
sk: Štruktúra
