My Live Chat (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Email
tr: E-posta

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Structure
tr: Yapı
