My Live Chat (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Blocks
vi: Khối

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Structure
vi: Cấu trúc
