My Live Chat (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Password
id: Sandi

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Blocks
id: Blok

en: Structure
id: Struktur
