My Live Chat (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: Email
ja: メール

en: Last Name
ja: 姓

en: Blocks
ja: ブロック

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Display Type
ja: 表示タイプ

en: Structure
ja: サイト構築
