My Live Chat (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Email
ne: ईमेल

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Structure
ne: संरचना
