My Live Chat (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Password
pt: Senha

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: Blocks
pt: Blocos

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Structure
pt: Estrutura
