MyReactJS (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула
