MyReactJS (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo
