MyReactJS (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი
