myreactjs (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Article
nl: Artikel

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Upload an image to go with this article.
nl: Een afbeelding voor dit artikel uploaden.
