MyReactJS (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.
