MyReactJS (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
