MyReactJS (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.
