MyReactJS (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Article
sv: Artikel

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sv: Använd <em>artiklar</em> för tidskänsligt innehåll som nyheter, pressreleaser eller blogginlägg.

en: Upload an image to go with this article.
sv: Ladda upp en bild tillsammans med denna artikel.
