MyReactJS (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر
