Mystique Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Red
de: Rot

en: Color settings
de: Farbeinstellungen

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Grey
de: Grau

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Font Settings
de: Schriftarteinstellungen

en: Color Settings
de: Farbeinstellungen

en: Main menu
de: Hauptmenü
