Mystique Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
