Mystique Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Blue
he: כחול

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי
