Mystique Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
