Mystique Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Main menu
nn: Hovudmeny
