Mystique Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Footer
cy: Troedyn

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Grey
cy: Llwyd
