Mystique Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Blue
is: Blár
