Mystique Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
