Mystique Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
