Mystique Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu
