Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: comment
am: አስተያይት
