Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Search
be: Пошук

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: comments
be: каментары

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: comment
be: каментар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню
