Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
