Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Search
bs: Pretraga

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: comment
bs: komentar
