Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Search
et: Otsing

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: comments
et: kommentaarid

en: Red
et: Punane

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: comment
et: kommentaar

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Font style
et: Kirjastiil
