Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա
