Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Search
id: Pencarian

en: Posted by
id: Dikirim oleh

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: comments
id: komentar

en: Red
id: Merah

en: Color scheme
id: Skema warna

en: comment
id: komentar

en: Color settings
id: Pengaturan warna

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Grey
id: Abu-abu

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Font style
id: Gaya huruf
