Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Search
ja: 検索

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: comments
ja: コメント

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Red
ja: レッド

en: Color scheme
ja: 配色

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: comment
ja: コメント

en: Color settings
ja: 色の設定

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Font style
ja: フォントスタイル

en: One Column
ja: 1カラム
