Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Blue
kk: Көк
