Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Font style
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ವರ್ಗ
