Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: comment
ku: بۆچوون

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
