Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Search
mr: शोध

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Color scheme
mr: रंग संगती

en: comment
mr: प्रतिक्रिया
