Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Font style
my: စာလံုးပံုစံ
