Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Search
oc: Recercar

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: comments
oc: comentaris

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Red
oc: Roge

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: comment
oc: comentari

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Grey
oc: Gris

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Font style
oc: Estil de la poliça
